Dotaz:
SVJ skončilo funkční období statutárů 2.5.2026 na schůzi nebyl nově nikdo zvolen. Funkcionáři jsou hlášení od 1.1.2026 na OSSZ, mají schválené roční odměny. Jaký je správný postup v rámci JMHZ, kdy funkční období skončí a není nikdo zvolen, SVJ plánuje další schůzi ,zda se někdo z domu nepřihlásí do výboru, mohu vůbec takovému výboru vyplácet odměny?
Je možné, že se původní výbor znovu nechá zvolit ale s datem třeba 1.7.2026. Tudíž jaký…