dnes je 4.10.2022

Input:

Platba srážkové vody u nebytového prostoru, který nikdo neobývá ani se v něm nepodniká

12.9.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může SVJ přefakturovat srážkovou vodu na nebytový prostor, který je trvale neobývaný a nepodniká se v něm? Nevyužitelnost je patrná i z nulové spotřeby vody. Nebo je tento poplatek nutné hradit již z prosté existence daného nebytového prostoru nehledě na jeho využívání? Nebo na reálném využívání nebytového prostoru záleží?

Odpověď:

Definici srážkové vody lze nalézt v ustanovení § 5 odst. 3 zákona

Nahrávám...
Nahrávám...