dnes je 2.7.2022

Input:

Změna majitele a rozúčtování služeb

24.5.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Mám dotaz jak postupovat při změně majitele v průběhu zúčtovacího období služeb. Např. byt byl prodán 11/2021 a nový majitel 12/2021. Já jsem rozúčtovala náklady na období 1-11/2021 kdy byl původní majitel a zbytek na nového majitele. Postupovala jsem správně?

Odpověď:

Zákonem č. 163/2020 Sb., bylo s účinností od 1. 7. 2020 novelizováno ustanovení § 1186 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, podle kterého platí, že při převodu vlastnického

Nahrávám...
Nahrávám...